News

Aktualności

Finał Magicznej Gali dla Marcela

IMG_4770

11 grudnia w teatrze Variete Muza odbyła się ,,Magiczna Gala Tańca dla Marcela" Organizatorem imprezy była Szkoła Tańca King Dance wraz z Fundacją Pomocy Dzieciom ,,Magia". Na imprezie wystąpiło 150 tancerzy ze Szkoły Tańca King Dance, a to wszytko po to aby pomóc 6 letniemu Marcelowi w postawieniu diagnozy lekarskiej niezbędnej do funkcjonowania w codziennym życiu. Nie zabrakło pysznych ciast przygotowanych przez wolontariuszy oraz licytacji cennych voucherów. Podczas gali udało się zgromadzić środki które umożliwią chłopcu skorzystanie z szeregu specjalistycznych badań. Zebraliśmy 5609 zł, a to dzięki magii jaką niesie za sobą taniec. Wiemy, że warto pomagać, dlatego Magiczna Gala odbędzie sie jeszcze nie raz w kolejnych latach.

Zapraszamy do fotorelacji:

zapisz się na Newsletter Kontakt

Projekt i wykonanie: Rio Creativo


POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szkoła Tańca KING DANCE, ul. Austriacka 1 (Osiedle Unii Europejskiej), 75-430 Koszalin, tel. 889 500 011, info@kingdance.pl

Zapisz się do newslettera

Usługa „Newsletter King Dance” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z naszą ofertą spedycyjną i szkoleniową.