News

Anna Wiśniewska

Anaiaaaaaaaaa

Nazywam się Ania Wiśniewska. Swoją  praktykę jogi rozpoczęłam  mając 23 lata, kiedy moje ciało zbuntowało się i w związku z problemami z kręgosłupem odmówiło zupełnie współpracy. Joga pozwoliła mi uwolnić się od bólu fizycznego i ustabilizować emocje, których zawsze w moim życiu było za dużo. Przez ostatnie 10 lat pogłębiam swoją praktykę w nurcie jogi klasycznej u Agaty Urbańskiej i Vinyasa jogi u Ulli Wilczyńskiej-Kalak. Ostatnie dwa lata, również jako nauczyciel. Intencją, która towarzyszy mi podczas każdych zajęć, jest elastyczne i silne ciało oraz głęboki oddech, a co za tym idzie wzmocnienie i dotlenienie wszystkich części ciała, a także poczucie wewnętrznego spokoju i harmonii. Moje zajęcia łączą intensywną praktykę z wyciszaniem w końcowej sekwencji. Chcę, aby każdy praktykujący jogę, uświadomił sobie, że praktyka na macie może pomóc w życiu, gdyż joga buduje siłę, dyscyplinę, wytrwałość i skupienie się na celu.

zapisz się na Newsletter Kontakt

Projekt i wykonanie: Rio Creativo


POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szkoła Tańca KING DANCE, ul. Austriacka 1 (Osiedle Unii Europejskiej), 75-430 Koszalin, tel. 889 500 011, info@kingdance.pl

Zapisz się do newslettera

Usługa „Newsletter King Dance” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z naszą ofertą spedycyjną i szkoleniową.