News

Dawid Tokarczyk

4-001

Tancerz, instruktor, dyplomowany pedagog tańca. Absolwent pedagogiki oraz prawa administracyjnego. Swoją przygodę z tańcem zaczął bardzo dawno. Przez kilkanaście lat tancerz tańca towarzyskiego, na którym się wychował. Uczestnik wielu pokazów oraz turniejów, mający na swoim koncie różne osiągnięcia. Uczestnik licznych szkoleń oraz warsztatów różnych form tanecznych m. in.: jazzu, tańca współczesnego, nowoczesnego, hip-hopu, poprzez które zdobywa coraz to nowe doświadczenia i poszerza swoje zainteresowania.

Licencjonowany instruktor ZUMBA Fitness, którą zaraził się podczas pierwszego spotkania. Głównym celem jego zajęć jest uzyskać radość płynącą z tańca, u jego uczestników.
 


Zawsze uśmiechnięty, wesoły, pozytywnie nastawiony do ludzi, a przede wszystkim kochający taniec, który daje mu możliwość wyrażenia emocji, wyrażenia samego siebie. Stara się oddziaływać na ludzi poprzez swój taniec, zarażać swoim tańcem uczestników, z którymi wspólnie się bawi, a tym samym sprawia, że cieszą się tym co robią… Jego zajęcia to gwarancja dobrej zabawy!

Od 2016 roku prowadzi zajęcia Zumba Fitness w Szkole Tańca King Dance

zapisz się na Newsletter Kontakt

Projekt i wykonanie: Rio Creativo


POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szkoła Tańca KING DANCE, ul. Austriacka 1 (Osiedle Unii Europejskiej), 75-430 Koszalin, tel. 889 500 011, info@kingdance.pl

Zapisz się do newslettera

Usługa „Newsletter King Dance” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z naszą ofertą spedycyjną i szkoleniową.