News

Kamil Król

IMG_17621

Człowiek o duszy sportowca, pedagog, nauczyciel wychowania fizycznego i języka angielskiego, od lat związany z edukacją, cieszący się możliwością przekazywania wiedzy na temat ruchu oraz treningu, który służy ciału i dobremu zdrowiu na całe życie.

Od dziecka związany ze sportem, zawodnik tenisa stołowego, zafascynowany ruchem i treningiem sportowym. Uczestnik wielogodzinnych zmagań maratonów mtb, szczególnie zainteresowany treningiem wytrzymałościowym. Miłośnik podróży w nieznane, pasjonat gór, poszukujący ciszy i piękna w każdej jednej chwili, każdym oddechu i otaczającej przyrodzie.

W regularnej praktyce jogi odnalazł prawdziwy spokój i możliwość rozwoju. Doskonali swój warsztat pod okiem swojej nauczycielki Agaty Urbańskiej w Szkole Jogi Klasycznej w Koszalinie oraz w Szczecinie gdzie w 2014 roku uzyskał dwa certyfikaty uprawniające do prowadzenia zajęć jogi. Na swoch zajęciach łączy tradycyjne nauczanie jogi, wg szkoły jogi klasycznej, z wykształceniem akademickim w dziedzinie wychowania fizycznego. Daje to możliwość rozumienia ciała, ruchu, jego fizjologii, zwiększenia uważności i pracy nad własnymi ograniczeniami - nie tylko na macie.

Jogę postrzega jako sposób rozładowywania stresów i napięć, możliwość pracy ze swoimi emocjami i ograniczeniami wewnętrznymi, a także na uzyskanie wewnętrznej harmonii z otoczeniem.

Dużą wagę przykłada do pracy z oddechem, aby ćwiczenia były naturalne dla ciała. Bezpieczny dobór asan na zajęciach zwiększa mobilność i zdrowie kręgosłupa, uwalnia od bólu i przyczynia się przywracania pełnej sprawności fizycznej. Z praktyki jogi skorzystają także osoby uprawiające inne sporty - przez nie może być traktowana jako trening uzupełniający i kompensujący, który pomaga chronić układ ruchu przed kontuzjami.

zapisz się na Newsletter Kontakt

Projekt i wykonanie: Rio Creativo


POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szkoła Tańca KING DANCE, ul. Austriacka 1 (Osiedle Unii Europejskiej), 75-430 Koszalin, tel. 889 500 011, info@kingdance.pl

Zapisz się do newslettera

Usługa „Newsletter King Dance” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z naszą ofertą spedycyjną i szkoleniową.