News

Kinga Olchowik

KINGa-4

Rodowita koszalinianka, choreograf, tancerz, trener tańca, pedagog oraz sędzia. Tytuł magistra pedagogiki uzyskała w 2009 roku na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Posiada uprawnienia instruktora tańca oraz trenera sportowego tańca towarzyskiego wydane przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, od 2016 roku Sędzia II kategorii w Federacji Tańca Sportowego oraz World Artistic Dance Federation.

Od dziecka miała kontakt z tańcem, podróżując po Polsce zdobywała doświadczenie taneczne trenując u najlepszych nauczycieli. Brała udział w licznych turniejach tańca towarzyskiego, zajmując przy tym czołowe miejsca na arenie polskiej oraz międzynarodowej. Posiada najwyższą polską klasę taneczną "A” w tańcach towarzyskich. Dodatkowo przez wiele lat rozwijała swoje kompetencje w innych stylach tanecznych poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach organizowanych przez takie szkoły tańca jak Egurolla Dance Studio, Jagielski Dance Project czy Szkoła Mistrzów Tańca Pavlović. 

W 2007 roku zakończyła swoją karierę taneczną, gdyż powołaniem okazało się nauczanie innych. W latach 2007-2014 pracowała w Szkole Tańca i Wdzięku w Olsztynie, której założycielami są Barbara i Wojciech Przemienieccy, wieloletni mistrzowie Polski w tańcu towarzyskim. Praca pod okiem mistrzów pozwoliła jej na rozwinięcie swoich kompetencji w nauczaniu innych. Była trenerem oraz menagerem sportowego klubu tańca towarzyskiego "Wika”, w którego skład wchodziły najlepsze pary dziecięce z okręgu warmińsko-mazurskiego. W sierpniu 2014 roku postanowiła zrealizować swoje największe marzenie i założyć w rodzinnym mieście  Szkołę Tańca King Dance.

zapisz się na Newsletter Kontakt

Projekt i wykonanie: Rio Creativo


POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szkoła Tańca KING DANCE, ul. Austriacka 1 (Osiedle Unii Europejskiej), 75-430 Koszalin, tel. 889 500 011, info@kingdance.pl

Zapisz się do newslettera

Usługa „Newsletter King Dance” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z naszą ofertą spedycyjną i szkoleniową.