News

Kurs tańca towarzyskiego

Fotolia_47672941_S

Każdy taniec jest inny, ale każdy wymaga współpracy między tancerzami. Ten kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych, które chcą swobodnie poruszać się na każdym parkiecie, zarówno par jak i singlii. Podczas kursu uczestnicy uczą się podstawowych kroków tańców standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep), latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, jive) oraz karaibskich (salsa, bachata) . Program kursu poszerzony jest o taniec użytkowy, który świetnie nadaje się na różnego rodzaju imprezy taneczne.
Kurs tańca towarzyskiego to również możliwość poznania dobrych manier w tańcu, tj. zaproszenie, trzymanie, sylwetka, podziękowanie. Jest to niewątpliwie świetna okazja na zawarcie nowych znajomości.

Zajęcia prowadzi Aleksanda BalcerMichał Próchnicki.

 

    Cennik                      Grafik                      

zapisz się na Newsletter Kontakt

Projekt i wykonanie: Rio Creativo


POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szkoła Tańca KING DANCE, ul. Austriacka 1 (Osiedle Unii Europejskiej), 75-430 Koszalin, tel. 889 500 011, info@kingdance.pl

Zapisz się do newslettera

Usługa „Newsletter King Dance” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z naszą ofertą spedycyjną i szkoleniową.