News

Pokazy Tańca

IMG_7333

Grupa taneczna ,, King Dance Show”- składająca się z pięciu charyzmatycznych osób dla których taniec jest życiową pasją. Profesjonalizm, kreatywność i staranność, z jaką przykładają się do każdego występu skutkują niesamowitym show, które nigdy nie pozostawia odbiorcy obojętnym. Różnorodność osobowości scenicznych, talentów i wszechstronność stylów to główne cechy wyróżniające nasz zespół. Style taneczne którymi się zajmujemy to waacking, popping, hip-hop, break dance, commercial funk jazz, oraz latino. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Nasza taneczna energia niewątpliwie ,,rozkręci" każdą imprezę!

Oferujemy:

Zapewniamy:

Kierując się satysfakcją klienta jesteśmy w stanie przygotować show taneczne nawiązujące do tematyki imprezy. Lubimy wyzwania i jesteśmy otwarci na Państwa propozycję, sprostamy najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Spraw aby Twoja impreza była wyjątkowa!

 

 

zapisz się na Newsletter Kontakt

Projekt i wykonanie: Rio Creativo


POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szkoła Tańca KING DANCE, ul. Austriacka 1 (Osiedle Unii Europejskiej), 75-430 Koszalin, tel. 889 500 011, info@kingdance.pl

Zapisz się do newslettera

Usługa „Newsletter King Dance” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z naszą ofertą spedycyjną i szkoleniową.