News

Warsztaty

King dance Worshops Kali3

Zapraszamy na warsztaty hip-hop!

 

Kiedy: 24 listopada (sobota)

Gdzie: Szkoła Tańca King Dance

ul. Austriacka 1

 

Koszt: 1 zajęcia 50 zł

          2 zajęcia 80 zł

 

 

 

 

Grafik:

12:30 - 13:30 hip hop + freestyle

14:00 - 15:00 hip hop choreo

 

 

Kamil „Kali” Kaim

https://www.youtube.com/watch?v=syYvcCCL5YQ&feature=youtu.be

Instruktor, choreograf, tancerz Hip Hop, założyciel grupy tanecznej Reborn Crew oraz członek Architekts Family - ARTS FAM. Kali jak i jego podopieczni ukazywali się na wielu zawodach w Polsce gdzie zdobywali nie jedno podium w oryginalnym stylu. Jego największe osiągnięcie to zdobycie mistrzostwa Polski WADF i IFMD. W 2012 roku został uczestnikiem warsztatów programu "YOU CAN DANCE - POPROSTU TAŃCZ". Można było go również zobaczyć w GOT TO DANCE razem z jego towarzyszem Stanley-em. Jego styl jest jedyny w swoim rodzaju a inspiracje i umiejętności czerpał u instruktorów z całego świata, między innymi :
- Kevin Paradox
- Buddha Stretch
- Kefton
- Ivan Blackstock
- Ukay
- Mamson
- Alex The Cage
- Joseph Go N' Guessan
-Tight Eyez
-Nelson
-Henry Link
i wielu innych.

Kali poza swoją pasją taneczną zajmuję się różnymi formami artystycznymi od muzyki jako DJ po produkcje własnej marki ubrań Drago Wear  Hip Hop to styl w którym się specjalizuje ale potrafi zaskoczyć niesamowitymi choreografiami będącymi jego własną twórczością. Na pewno nie zapomnicie jego zajęć! MEGA atmosfera i dużo progresu! 

zapisz się na Newsletter Kontakt

Projekt i wykonanie: Rio Creativo


POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szkoła Tańca KING DANCE, ul. Austriacka 1 (Osiedle Unii Europejskiej), 75-430 Koszalin, tel. 889 500 011, info@kingdance.pl

Zapisz się do newslettera

Usługa „Newsletter King Dance” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z naszą ofertą spedycyjną i szkoleniową.