News

Dla firm

latino 2

 

Zapraszamy firmy do współpracy!

 
Niewątpliwie dobre samopoczucie i lepsza kondycja pracownika sprzyja wspaniałej atmosferze i jest źródłem satysfakcji w zespole, co wpływa na wzrost wydajności w pracy.
W dzisiejszym świecie biznesu pracownicy to najcenniejszy element Twojej firmy, gdyż to właśnie od ich samopoczucia, kondycji fizycznej i motywacji zależy sukces i bezkonkurencyjność Twojego biznesu.
Dlatego ZADBAJ O SWOJEGO PRACOWNIKA!
 
 
 
Specjalnie dla Państwa firmy i jej pracowników przygotowaliśmy wyjątkową taneczną ofertę:
  1. Karnet „otwarty” na wybrane zajęcia z oferty zajęć regularnych. Cena uzależniona jest od ilości wykupionych karnetów.
  2. Karnet „zamknięty” (możliwość zorganizowania grup zamkniętych). Koszt uzależniony jest od ilości osób w grupach oraz od częstotliwości zajęć.
  3. Karta upominkowa -  kurs tańca to niepowtarzalny pomysł na prezent dla pracowników z okazji wyjątkowych wydarzeń: „Mikołajki”, „Wigilia”, „Dzień Kobiet”, „Jubileusz Firmy”. To również oryginalny sposób na nagrodę za świetne wyniki w pracy.
 
Kurs tańca pozwoli zintegrować grupę, która podczas zajęć będzie poznawać tajniki tańca, a przy okazji świetnie się bawić! Możemy zorganizować dla Twojej firmy zajęcia z tańca dla par lub solo. W celu uzyskania szczegółowej oferty skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj kursu dla Twojej firmy.
 
     
 
zapisz się na Newsletter Kontakt

Projekt i wykonanie: Rio Creativo


POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szkoła Tańca KING DANCE, ul. Austriacka 1 (Osiedle Unii Europejskiej), 75-430 Koszalin, tel. 889 500 011, info@kingdance.pl

Zapisz się do newslettera

Usługa „Newsletter King Dance” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji, związanych z naszą ofertą spedycyjną i szkoleniową.