O King Dance

Szkoła Tańca King Dance powstała w sierpniu 2014 roku z inicjatywy Kingi Olchowik, wieloletniej tancerki, dyplomowanego nauczyciela tańca, choreografa i pedagoga.

Prowadzimy zajęcia taneczne różnych stylów tańca dla dzieci, młodzieży, studentów oraz dorosłych. Naszą wielką pasją jest taniec, dlatego w naukę wkładamy serce, by stał się też pasją dla Państwa. Charakteryzuje nas profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz entuzjazm, gdyż dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Od 2018 roku jesteśmy organizatorem cyklicznych ogólnopolskich imprez tanecznych King Dance Cup.

Serdecznie zachęcamy Państwa do nauki tańca, ponieważ jest wspaniałą formą sportu, rozrywki oraz pracy nad sobą. W tańcu uaktywnia się zarówno ciało ludzkie, ale także umysł i emocje. Pozwala on wyrażać, poznawać i rozwijać samego siebie. Zajęcia taneczne są świetną alternatywą spędzania czasu wolnego również dla dzieci, a przy okazji wpływają na ich wszechstronny rozwój. Nauka tańca prowadzona w naszej szkole może mieć charakter czysto rekreacyjny lub sportowy.

Pracujemy w dwóch lokalizacjach. Nasza jedna z siedzib znajduję się na Osiedlu Unii Europejskiej w Koszalinie, przy ulicy Austriackiej 1. Miejsce w którym się znajdujemy sprzyja oderwaniu się od codziennych obowiązków i zrobieniu czegoś dla siebie. Posiadamy klimatyzowaną salę z lustrami (120m2), której dodatkowym atutem jest klimatyczne oświetlenie. Druga siedziba znajduję się przy ulicy Franciszkańskiej 24. Na tej lokalizacji posiadamy dwie sale, które są wyposażone w lustra (200 m2 oraz 70m2), główna sala jest przestronna i posiada klimatyczne oświetlenie.
Niewątpliwie każdy poczuje się u nas komfortowo.

Serdecznie zapraszam – Kinga Olchowik-Pogonowska

Miło nam poinformować, że nasza Szkoła Tańca otrzymała nagrody w Plebiscycie Orły Edukacji 2021. Plebiscyt Orły wyłania najlepiej oceniane firmy z branży, działające na terenie kraju.  Uzyskaliśmy I miejsce w miejscowości Koszalin ! Jest ono efektem ciężkiej i systematycznej pracy, co dostrzegli zadowoleni Klienci, którzy wypowiadali się pozytywnie na temat Szkoły Tańca King Dance! Bardzo dziękujemy klientom oraz  oraganizatorowi za wyróżnienie!

Menu